דף נחיתה הוא הדרך שלכם להציג מידע ללקוחות ולאפשר להם להשאיר פרטים וליצור איתכם קשר בקלות ובעלות מוזלת מאוד. בעוד שאתר אינטרנט בדרך כלל עולה אלפי ואף עשרות אלפי שקלים, דף נחיתה מעוצב ויפה עולה בסך הכל מאות בודדות של שקלים. 

למה דף נחיתה טוב לעסק שלכם?

דף נחיתה לעסקבניית דף נחיתה משומשת בעיקר למטרות של פרסום העסק. בעל עסק שרוצה שיהיה לו כרטיס ביקור דיגיטלי, או מעוניין להתחיל קמפיין פרסום אפקטיבי, צריך לבנות דף נחיתה ייעודי למטרה שלו. דף הנחיתה יכול להיות דף שמציג את כל המידע הכללי על העסק, או שהוא יכול לעסוק בתחום מסוים בתוך העסק ואף במבצע ספציפי. השימוש בדף הנחיתה והבניה שלו צריכים להיעשות תוך כדי הבנה מלאה ולשם כך בדרך כלל יש להיעזר בחברות שיווק או בחברות המתמחות בבניית דפי נחיתה.

מה מוצג בדף נחיתה?

דף נחיתה בדרך כלל מכין פרטים בסיסיים לפי הצורך. כותרת וסלוגן בראשו, מידע קצר שיפורט במשפטים קצרים ותמציתיים או בנקודות, מספרי טלפון וטופס שיאפשרו יצירת קשר עם בעל העסק ובמקרים רבים אפשר להוסיף תמונות או סרטון כדי לעזור בקבלת ההחלטה או כדי להקנות לדף הנחיתה מראה יותר נאה לעין. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון שדפי נחיתה לעסקים צריכיםלהיות מותאמים לסלולרי, אחרי הכל, העולם מתקדם לתחום הסלולרי ויותר מ-50% מהגולשים והלקוחות הפוטנציאלים מגיעים משם.

תאשים עץ לדף נחיתה

אם אתה, כמו עסקים רבים בארץ, רוצה דף נחיתה לעסק שלך ומעוניין להיעזר בשירותים שלנו תוך כדי ייעוץ והכוונה בכל הקשור לבניית דפי הנחיתה ואף בקמפיין הפרסום. אנחנו נשמח לעזור לך. מלא את הפרטים בטופס שלמטה ונציג יחזור אליך בהקדם.