בעבר היינו מחזיקים בתיק שלנו כמות נכבדה של כרטיסי ביקור כדי שברגע שנצטרך שמישהו יצור איתנו קשר או שנרצה לשווק את עצמנו, נוכל פשוט לשלוף כרטיס ביקור ולהעביר לו לשעת הצורך. היום השימוש בכרטיסי ביקור קשיחים ירד, אך עדיין בשימוש. עם זאת, העולם הדיגיטלי הפך לאטרקטיבי יותר והצורך בכרטיס ביקור דיגיטלי גבר. 

מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא מעין דף נחיתה שנועד לדמות כרטיס ביקור לאדם או לעסק. אל כרטיס הביקור הדיגיטלי ניתן להגיע באמצעות קישור ישיר אותו ניתן להעביר בווצאפ / במייל / בכל אמצעי דיגיטלי אחר. בניית כרטיס ביקור דיגיטלי חכם מאפשרת ללקוח אשר לו שולחים את הקישור לשמור את פרטי האדם איתו הוא דיבר וליצור איתו קשר בלחיצת כפתור. כפתורים קלים ופשוטים בכרטיס הביקור יאפשרו ללקוח להתקשר, לשלוח מייל, לשלוח ווצאפ או להתחיל מסלול ב-Waze בקלות רבה. כרטיסי ביקור דיגיטליים אשר נבנים בשירות של gopage מותאמים למכשירים השונים החל ממחשבים ועד טאבלטים ומכשירים סלולריים.

במקרים רבים אנשים יטענו - מה הצורך בכרטיס ביקור דיגיטלי כשיש אתרי אינטרנט? אך העובדות בשטח מוכיחות שכרטיסי ביקור דיגיטליים יותר פשוטים וקלים לאנשי עסקים בתחומים מסוימים. לצורך העניין, איש מכירות שרוצה לשמור על קשר עם לקוח יעדיף להשתמש בכרטיס ביקור דיגיטלי כך שהלקוח יוכל ליצור איתו קשר ישירות וגם יוכל להראות סוג של שירות אישי וחם יותר מאשר אם היה נותן לו קישור לאתר האינטרנט. היתרון של כרטיס ביקור דיגיטלי הוא גדול מאוד ומשמעותי בתחום המכירות ובתחום שימור הלקוחות.

כרטיס ביקור דיגיטלי - מחיר

באינטרנט ישנם לא מעט מקומות שיאפשרו לכם לבנות כרטיסי ביקור דיגיטליים. אך לעתים ההיצע הרב עלול להיות מבלבל מכיוון שטיב המוצרים לא בהכרח תואם לצרכים שלכם. שירותים רבים מציעים עיצובים בסיסיים שלא מכילים את כל האפשרויות שאתם רוצים ולכן כדאי מאוד לדעת שלא מדובר בשירות אוטומטי אלא שצוות gopage מבצע עבורכם את העבודה. צוות gopage יקים עבורכם כרטיס ביקור דיגיטלי במחיר של ₪500 לשנה מבלי שתצטרכו להתמודד עם ההגבלות הטכניות וללא התחייבות. הצד שלכם בבניית כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא לשלוח לנו את החומרים ואנחנו נקים עבורכם את הדף. אין צורך בידע טכני כלשהו. 

אם אתם מעוניינים בכרטיס ביקור דיגיטלי מורכב יותר, או מעוצב בצורה מיוחדת שלא על בסיס התבניות המוכנות שלנו, אנחנו יכולים לבצע גם שירות כזה. על מנת שנדע לתמחר לכם את מחירו של הכרטיס, נצטרך לקבל פרטים נוספים לפני כן ולכן מומלץ ליצור איתנו קשר.

יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי

כפי שאמרנו, יצירת הכרטיס הדיגיטלי שלכם מתבצעת כולה על ידינו. אתם לא צריכים להשתמש במערכות שונות, למלא טפסים או לדעת קודים טכנותיים. כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר, לתאם איתנו מה אתם רוצים, לשלוח לנו את החומרים - ואנחנו כבר נקים עבורכם כרטיס ביקור דיגיטלי לתפארת. 

כל הפניות שמתקבלות בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם באמצעות הטפסים נשמרות במערכת ותוכלו לגשת אליהם באמצעות ממשק מיוחד שהקמנו עבור לקוחותינו. 

לקבלת פרטים נוספים ולשאלות, מלאו את הפרטים.