כרטיס ביקור אונליין הוא כרטיס ביקור דיגיטלי. אנחנו נמצאים כיום בעידן מודרני שבו פחות מחלקים כרטיסי ביקור פיזיים אלא השימוש העיקרי שלנו ליצירת קשר עם הלקוחות הוא באמצעות מיילים, ווצאפ וטלפון ואמצעים אחרים. בגלל שיש יותר מדי אמצעים שדרכם אפשר לפנות אלינו, הרבה יותר קל לספק פלטפורמה אחת שדרכה יהיה אפשר ליצור איתנו קשר בקלות מכל מקום ומכל מכשיר.

היתרון בכרטיס ביקור אונליין הוא שאנשים לא צריכים להקליד את כתובת המייל שלכם או את מספר הטלפון כדי ליצור איתכם קשר. גם לא צריכים לנווט בוויז באמצעות הקלדה של הכתובת אלא הכל נעשה בלחיצת כפתור והכל מרוכז בכרטיס ביקור אונליין אחד שיכול לשמש אתכם למטרות רבות, מול לקוחות וגם מול עסקים שאיתם אתם עובדים.

כמה עולה כרטיס ביקור אונליין?

שנם עסקים שיציעו לכם כרטיס ביקור אונליין בתשלום שנתי של 200-500 שקלים לשנה. זהו מחיר הוגן אם אתם מקבלים בתמורה כרטיס ביקור מעוצב ויחודי. אבל אם אתם רוצים כרטיס ביקור אונליין פשוט ויפה, אפשר לקבל כזה בחינם. אצלנו אפשר לקבל כרטיס ביקור אונליין בחינם ובהרשמה מהירה. במערכת שלנו אפשר להזין את כל הפרטים שלכם ולקבל קישור אותו תשתפו עם אנשים ותתחילו לשווק את עצמכם. זה לא עולה לכם שקל.

איך נראה כרטיס ביקור אונליין?

בגלל שכרטיס הביקור אמור לשמש אתכם בעיקר דרך הסלולרי, העיצוב שלו מאוד פשוט ומותאם לכל מכשיר סלולרי. מצורת תמונה של כרטיס ביקור אונליין שהוכן באמצעות המערכת שלנו.

דוגמא לכרטיס ביקור

להצטרפות לחצו כאן