כפי בכל מוצר בשוק, התמחור של המוצר משתנה כתוצאה של מספר רב של גורמים. ישנם דפי נחיתה זולים ויש דפי נחיתה יקרים; ישנם דפי נחיתה איכותיים וישנם כאלו קצת פחות. כשאתם קונים דף נחיתה אתם רוצים לדעת שאתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם, בין אם מדובר בדף נחיתה זול ובין אם מדובר בדף נחיתה יקר.

במקרים רבים, המחיר של דף הנחיתה לא בא לידי ביטוי באיכות, זאת אומרת שאפשר למצוא דפי נחיתה יקרים שאיכותם פחותה מדפי נחיתה שחברה אחרת תייצר עבורכם במחיר מוזל יותר. הסיבה לכך היא שחברות רבות מתמחרות את העבודה ואת המוצר בצורות שונות. חברות גדולות יעדיפו לתמחר דפי נחיתה במחירים של אלפי שקלים כדי להימנע מעבודה מול לקוחות קטנים, וחברות קטנות, גם אם המוצרים שלהם איכותיים מאוד, יעדיפו לתמחר בזול כדי להרוויח כל לקוח שרק אפשר.

מחיר נכון לדף נחיתה

המסלול הוא למצוא חברה קטנה ואיכותית שתבנה עבורכם דף נחיתה איכותי שישרת את המטרה שלכם במחיר מוזל. מחירם של דפי נחיתה בישראל נעים החל מ-500 ש"ח לשנה ויכולים להגיע לאלפי שקלים. במקרים רבים התוצאה תיראה אפילו אותו דבר, כך שקשה ללקוח הממוצע להבחין בהבדלים של האיכויות מבין הדפים השונים.

התשלום על דף הנחיתה הוא תשלום שנתי מהסיבה לכך שדף הנחיתה נבנה על מערכת שמאוחסנת על שרתי החברה ולכן יש הוצאות שוטפות מדי חודש. למרות זאת, החברה גובה את התשלום רק פעם בשנה.

מה מקבלים בדף נחיתה של 500 ש"ח?

דף נחיתה בסכום של 500 ש"ח לשנה הוא בדרך כלל מה שאתם צריכים. דפי הנחיתה נבנים על ידינו. זאת אומרת שאתם לא צריכים לעשות כלום מלבד לשלוח לנו את החומרים במייל. דף נחיתה במחיר של 500 ש"ח נבנה על בסיס תבנית מבין התבניות שנאחנו יצרנו. הוא בדרך כלל כולל:

  • כותרת גדולה
  • לוגו
  • מלל תיאור ומידע
  • נקודות בולטות עם מידע חיוני
  • טופס ליצירת קשר 

בנוסף, דפי הנחיתה שאנחנו בונים עבורכם יכולים להכיל גם

  • גלריית תמונות
  • סרטון

אם אני רוצה דף נחיתה יותר מורכב?

לעתים יקרה מצב שתרצו דף נחיתה עם קצת יותר ממה שמופיע ברשימה שפירטנו למעלה. במקרה כזה נצטרך לתמחר עבוכרם את בניית דף הנחיתה במחיר גבוה מ-500 ש"ח. המחיר משתנה בהתאם לצורך. לעתים תרצו רק תוספת קטנה בתבנית העיצוב של דף הנחיתה ולפעמים תרצו תוספת של משהו קצת יותר מורכב מבחינה תכנותית. אנחנו יכולים לבצע כל עבודת תכנות של דף נחיתה, אך התמחור יהיה בהתאם. 

חיבור דומיין לדף הנחיתה

יש אפשרות לחבר את הדומיין לדף הנחיתה מה שיאפשר לכם להציג את דף הנחיתה בכתובת הדומיין שלכם וכך במקום להציג את דף הנחיתה בכתובת שהתקבלה על ידינו כגון : www.gopage.co.il/landing/isimple ניתן יהיה להיכנס לכתובת של הדומיין כגון : https://www.isimple.co.il/. עלות אפשרות זאת הינה תוספת של 300 ש"ח + מע"מ

 

אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר לדף נחיתה מותאם אישית או אם אתם מעוניינים בדף נחיתה סטנדרטי, אתם יכולים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.